Nokta Dedektör Site Kullanım Koşulları




Nokta Dedektör LTD. ŞTİ. (bundan böyle "Nokta Dedektör" olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Nokta Dedektör 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması Nokta Dedektör, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie/session" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı Nokta Dedektör Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Nokta Dedektör tarafından paylaşılmamaktadır. Nokta Dedektör, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Nokta Dedektör Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Nokta Dedektör veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Nokta Dedektör, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) Nokta Dedektör'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, Nokta Dedektör'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
F) Promosyon ve reklam faaliyetlerinde.
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Nokta Dedektör portalındaki on line aktivite, gerekse Nokta Dedektör'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Nokta Dedektör tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Nokta Dedektör aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Nokta Dedektör şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Nokta Dedektör, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"Nokta DedektörLTD. ŞTİ. web sitesi" veya "Web Sitesi"; Nokta Dedektör LTD. ŞTİ. 'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen Nokta Dedektör LTD. ŞTİ. web sitesi'ini kullanmadan önce yukarıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.